Bunları Biliyor musunuz?

PİRİNCİN FAYDALARI

  • Pirinç dengeli tüketildiğinde böbrekler için faydalıdır.
  • Böbrek taşı oluşumunu engeller. Japonya'da yapılan araştırmalara göre, günde iki kez onar gram pirinç kepeği yenmesinin böbrek taşları oluşumunu engellediğini ortaya koymuştur.
  • Yüksek şekeri olan böbrek hastalarında hastalığın seyrini olumsuz yönde değiştirebilir ancak şekerin düzenlendiği durumlarda pirinç böbreklerin olumlu yönce tedavi edilmesinde yardımcı olur.
yaylabakliyat

Daha fazla bilgi için tıklayınız

Bunları Biliyor musunuz?
×
Hakkımızda

Yayla Agro Hakkında

Yayla Agro Gıda Sanayi ve Nakliyat A.Ş. olarak kurulduğundan bu yana sektörde kalite ve hizmet adına en iyiyi yapma gayretinde olan firmamız, sektörle beraber kendi kalite çıtasını da yükselterek hak ettiği konuma yükselmiştir.


Müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını önde tutan tesislerimiz ve katma değerli ürün gamımızla, nihai tüketicilerimize ve iş ortaklarımıza değer katan tedarik zincirimizle hizmet vermekteyiz.


Yüksek kapasiteli ve en gelişmiş teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde kaliteli ve sürdürülebilir üretim yapılmaktadır. Çevreye zararlı olan hiçbir atık üretmeyen tesislerimiz, geleceğimizin ve doğanın korunması için gerekli tedbirleri alarak üretim yapmaktadır

Yurt içi pazarında ise 65 ilde bayilik ağı kurmuş ve 81 vilayette ulusal mağazalar dahil olmak üzere 20.000’den fazla perakende noktasında ürünlerini müşterilerimizin beğenisine sunarken, yurtdışı pazarında da faaliyetlerini sürdüren firmamız bu pazar için de ayrı ekip kurarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.


Yayla Agro bulunduğu her üründe ve kanalda kaliteli operasyon arayan ve uygulayan firmamız Gıda kodeksi, TSE belgeleri gibi sektörde bulunan firmaların haiz olması gereken belgeleri almaya da hak kazanmıştır.Bu belgelerin dışında sektöre bakışı hassas olan firmamız ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, Halal Food belgesi gibi belgeleri alarak, ülkemizin girmeye çalıştığı Avrupa birliğinin gıda üretim normlarına uygun üretim yapma seviyesini yakaladığını belgeleriyle tescil ettirmiştir.


Yayla Agro, ülkemizin Dünyadaki yüz akı ve markası olma yolunda çalışmalarına her gün daha da büyüyen bir istekle devam etmektedir.

Dünyada Yayla Agro

Amerika

ABD, Arjantin, Brezilya, Kanada, Kolombiya, Meksika, Peru, Şili

Avrupa

Almanya, Avusturya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İspanya, İtalya, Portekiz, Yunanistan

Afrika

Cezayir, Etiyopya, Lubnan, Libya, Mısır, Madagaskar, Sudan, Ürdün

Asya

B.A.E, Bangladeş, Çin, Hindistan, İran, Irak, Japonya, Kuveyt, Malezya, Özbekistan, Pakistan, Rusya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Suriye, Tayland, Urdun, Vietnam, Yemen

100+

fazla ülke

ile ticaret