×
Hakkımızda

Etkinlikler

En büyük gıda fuarlarından olan Gulfood’da kapılarımızı Dünya’ya bir kez daha açtık. Yayla Bakliyat , 26 Şubat-2 Mart 2017 tarihleri arasında Dubai'de düzenlenenolan SİAL fuarına katılıyor. Gıda dünyasının en prestijli fuarları arasında yer alan Gulfood’da  dünyanın dört bir yanından profesyonelleri bir araya topluyor.


İlk 500 sanayi kuruluşu arasına girmiş olan Yayla Bakliyat , Almanya merkezli ofisi ile Avrupa’nın dört bir yanına Türkiye topraklarında üretilmiş en kaliteli mercimek , fasulye , bulgur ve nohut çeşitlerini ihraç etmektedir.


Kanada-Rusya-Almanya ofisleri ile dünyaya açılan , 30'un üzerinde ülkeye ihracat yapan Yayla Bakliyat, Gulfood fuarı ile Avrupa, Asya ve Afrika bölgesindeki bağlarını kuvvetlendirmeyi planlamaktadır. Fuar sırasında ürün yelpazesindeki 100'den fazla ürünü tanıtmamızın yanında Yayla Gurme ürün gamı ile fuarın en dikkat çeken firmalarından birisi olmuştur.

11-14 Mayıs 2017 Gurme Fest festivali 11-14 Mayıs 2017 Gurme Fest festivali 11-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Sarıyer, İstanbul’da yapılan Gurme Fest festivalinde standımızda Yayla Gurme ürünlerinin yanında yeni ürünümüz Yayla Gurme Fit tüketiciler ve fuar katılımcılarıyla buluşarak büyük beğeni topladı. 

Detaylı Bilgi

18 Mart günü Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) heyeti ve çeltik eksperleri tesislerimizi ziyaret etti 18 Mart günü Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) heyeti ve çeltik eksperleri tesislerimizi ziyaret etti 18 Mart günü Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) heyeti ve çeltik eksperleri Yayla Mersin tesislerimizi ziyarete ederek yüksek teknolojili üretimimiz ve kalite sistemlerimiz hakkında bilgilendirildi.  

Detaylı Bilgi

En büyük gıda fuarlarından olan Gulfood’da kapılarımızı Dünya’ya bir kez daha açtık En büyük gıda fuarlarından olan Gulfood’da kapılarımızı Dünya’ya bir kez daha açtık Yayla Bakliyat , 26 Şubat-2 Mart 2017 tarihleri arasında Dubai'de düzenlenenolan SİAL fuarına katılıyor. Gıda dünyasının en prestijli fuarları arasında yer alan Gulfood’da dünyanın dört bir yanından profesyonelleri bir araya topluyor. 

Detaylı Bilgi

Antalya Doğal 2016 Antalya Doğal 2016 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’da Uluslararası katılımlı ‘Türkiye Doğal Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Günleri’2016 Kongre ve Sergi etkinlikleri organize edilmiştir.  

Detaylı Bilgi

Tüyap Anufood 2016 Tüyap Anufood 2016 Anufood Eurasia fuarında ürünlerini sergileyen firmamız katılımcılar tarafından büyük beğeni almıştır. Katılımcılar geniş ürün gamımız, ürünlerimizin modern tasarımı ve üretim gücümüzü görme fırsatı bulmuşlardır. 

Detaylı Bilgi

16-20 Ekim’de SIAL PARIS 16-20 Ekim’de SIAL PARIS SIAL Paris fuarında yeni ürünlerini sergileyen firmamız tüm dünyadaki katılımcılardan büyük beğeni almıştır. Katılımcılar geniş ürün gamımız, ürünlerimizin modern tasarımı ve üretim gücümüz ülkemizin gücünü bir kez daha görme fırsatı bulmuşlardır. 

Detaylı Bilgi

16. MÜSİAD EXPO 16. MÜSİAD EXPO 16. Müsiad Expo fuarında yeni ürünlerini sergileyen firmamız özellikle coğrafyamızda yer alan müslüman işadamlarından büyük beğeni almıştır. Katılımcılar geniş ürün gamımız, ürünlerimizin modern tasarımı ve üretim gücümüz ülkemizin gücünü bir kez daha gör 

Detaylı Bilgi