×
Hakkımızda

 Listeye Dön

SIAL Fuarı

Yayla Bakliyat , 16-20 Ekim 2016  tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek olan SİAL fuarına katılıyor. Gıda dünyasının en prestijli fuarları arasında yer alan SİAL Uluslar Arası Gıda Fuarı dünyanın dört bir yanından profesyonelleri bir araya topluyor. Bu yıl 105 ülkeden katılımcının , 200 ayrı ülkeden de ziyaretçinin SİAL ‘e katılması bekleniyor.

Ülkemizi daha önce Anuga ( Almanya ) , Gulfood ( Dubai ) gibi önemli fuarlarda başarıyla temsil etmiş olan Yayla Bakliyat bu yıl da Sial için hazırlıklarını tamamlamış durumda. İlk 500 sanayi kuruluşu arasına girmiş olan Yayla Bakliyat , Almanya merkezli ofisi ile Avrupa’nın dört bir yanına Türkiye topraklarında üretilmiş en kaliteli mercimek , fasulye , bulgur ve nohut çeşitlerini ihraç etmektedir.

Kanada-Rusya-Almanya ofisleri ile dünyaya açılan , 30 un üzerinde ülkeye ihracat yapan Yayla Bakliyat bu yıl Sial fuarı ile Avrupa bölgesindeki bağlarını kuvvetlendirmeyi planlamaktadır. Fuar sırasında ürün yelpazesindeki 100 e yakın ürünü tanıtacak olan Yayla Bakliyat bununla birlikte kendi özel üretimi olan Karacadağ pirincini ve yerli popcornu tanıtacak.